O nas
dropdown
O nas (Dotknij, aby wybrać kategorię)

O nas

DYSTRYBUCJA ROZWIĄZAŃ BEZPIECZEŃSTWA IT DLA TWOICH KLIENTÓW

CEEcloud Services Distribution   dostarcza światowej klasy rozwiązania bezpieczeństwa IT - antywirusowe,  antyspamowe, chroniące dane przed wyciekiem jak i ich utratą, w modelu usługowym poprzez sieć doświadczonych i wykwalifikowanych Partnerów handlowych. Rozwiązania dostępne w portfolio CEEcloud Services Distribution    dystrybuowane są w formie usług zarządzalnych, które działają w oparciu o:

  • infrastrukturę Grupy Bakotech, zlokalizowaną w Krakowie,
  • infrastrukturę Sprint S.A.,
  • infrastrukturę AWS zlokalizowaną na terenie Unii Europejskiej,
  • lub infrastrukturę dedykowanych Partnerów handlowych w Polsce.

Współpracując z doświadczonymi i wyspecjalizowanymi dostawcami, zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa IT, oferując szeroki wachlarz możliwości wdrożenia rozwiązań, co ważne bez konieczności inwestowania w dodatkowe zasoby sprzętowe i oprogramowanie.

Partnerom współpracującym z CEEcloud Services Distribution    dostarczamy najwyższej jakości usługi w modelu MSP (Manage Service Provider), dzięki którym są oni w stanie zapewnić skuteczną i kompleksową ochronę infrastruktury IT w wygodnym systemie rozliczania i zarządzania.

 

DOŚWIADCZENIE

Firma CEEcloud Services Distribution  powstała w 2014 roku i jest częścią Grupy Bakotech, która działając w kanale partnerskim, dostarcza na polski rynek rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i monitorowania sieci IT. Bazując na wieloletnim doświadczeniu pracowników, możemy świadczyć najwyższej jakości usługi i wspierać Partnerów oraz Klientów na każdym etapie współpracy.

 

MISJA FIRMY

CEEcloud Services Distribution   jest pionierem na rynku, wprowadzając na polski rynek nowy model dystrybucji rozwiązań bezpieczeństwa, oparty na usługach. Dzięki takiemu podejściu eliminujemy potrzebę inwestycji w sprzęt czy oprogramowanie, a co za tym idzie jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania bezpieczeństwa IT także dla klientów mających ograniczone możliwości budżetowe.

Naszym celem jest współpraca oparta na prostych zasadach oraz stosowaniu nowoczesnych metod handlowych i marketingowych, na rzecz osiągania jak najwyższej skuteczność i efektywności w jak najkrótszym czasie.

Dzięki autoryzowanym i doświadczonym pracownikom nasza firma zapewnia swoim partnerom i klientom wsparcie techniczne, konsultacje, wsparcie projektowe i logistyczne, tak by współpraca z nami była jak najbardziej efektywna i skuteczna.

 

ZASADY, KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY:

  • Zorientowanie na potrzeby klienta
  • Indywidualne wsparcie
  • Dostarczanie innowacyjnych i wysokiej jakości rozwiązań
AT&T Cybersecurity
Energy Logserver
Retarus
WG
Web Titan
Spam Titan
Webroot
MCB
MailStore
GFI Software
Datto
WithSecure

Przetestuj bezpłatnie

Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
dekoracja Bardzo wysoka skuteczność ochrony
dekoracja Zdalna instalacja i konfiguracja
dekoracja Zarządzanie z dowolnego miejsca
dekoracja
namename
companycompany
dropdowndropdown
emailemail
phonephone
accept
OK