WatchGuard | Zabezpieczenie punktów końcowych
Usługi MSP

WatchGuard | Zabezpieczenie punktów końcowych

  • Minimalny zakup:   100 punktów
  • Minimalny czas świadczenia usługi:   1 miesiąc
  • Implementacja:   środowisko chmurowe hostowane przez producenta 

 

O FIRMIE:
WatchGuard
to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieciowego. Ich produkty obejmują urządzenia sieciowe, oprogramowanie oraz usługi, które pomagają chronić firmy przed różnymi zagrożeniami cybersieci. WatchGuard oferuje kompleksowe rozwiązania, które obejmują zapory sieciowe, ochronę przed atakami DDoS, VPN, filtrowanie treści, kontroli dostępu, oraz wiele innych funkcji zabezpieczających sieć. Firma ta zdobyła renomę dzięki innowacyjnym technologiom i zaangażowaniu w zapewnienie wysokiego poziomu ochrony przed cyberatakami.

 

ROZWIĄZANIA:
 

WatchGuard   EPP+EPDR

  • Watchguard Endpoint Protection (EPP)ochrona punktów końcowych przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, programami szpiegującymi i phishingiem dzięki sygnaturom, lokalnej pamięci podręcznej, własnym źródłom informacji uzyskanym na podstawie złośliwego oprogramowania wykrytego wcześniej przez WatchGuard EDR i WatchGuard EPDR. WatchGuard EPP centralizuje antywirusy nowej generacji dla wszystkich komputerów stacjonarnych, laptopów i serwerów z systemami Windows, macOS i Linux, a także dla wiodących systemów wirtualizacji i urządzeń z systemem Android. Usługa pozwala centralnie zarządzać bezpieczeństwem i poufnością danych przechowywanych na smartfonach i tabletach z systemem Android. Znajduje exploity zero-day przy użyciu heurystyki behawioralnej i znanych wskaźników ataków jako "reguł kontekstowych".
  • Watchguard Endpoint Detection and Response (EDR) usługa zapewnia skuteczną ochronę punktów końcowych przed atakami zero-day, oprogramowaniem ransomware, cryptojackingiem i innymi zaawansowanymi atakami ukierunkowanymi przy użyciu nowych i powstających modeli AI opartych na uczeniu maszynowym.

Opcjonalne   moduły dostępne   do usług   bezpieczeństwa    EPP   i   EDR:

  • WatchGuard Patch Management to usługa do centralnego zarządzania aktualizacjami i poprawkami dla systemów operacyjnych oraz setek aplikacji innych firm i nieobsługiwanych programów (EOL).
  • WatchGuard Full Encryption wykorzystuje technologię BitLocker firmy Microsoft do szyfrowania i odszyfrowywania informacji z punktów końcowych z centralnym zarządzaniem kluczami odzyskiwania z platformy zarządzania WatchGuard Cloud.
  • WatchGuard Advanced Reporting Tool automatycznie generuje informacje o zabezpieczeniach i udostępnia narzędzia umożliwiające identyfikację ataków i nietypowych zachowań oraz wykrywanie wewnętrznych nadużyć w sieci korporacyjnej.
  • WatchGuard SIEM Feeder umożliwia uzyskanie nowego źródła informacji o znaczeniu krytycznym dla bezpieczeństwa wszystkich procesów uruchamianych na urządzeniach, które są stale monitorowane.
  • WatchGuard DNSWatchGO zapewnia ochronę na poziomie DNS i filtrowanie treści, co zabezpiecza firmy przed phishingiem, oprogramowaniem ransomware i innymi atakami nawet wtedy, gdy użytkownicy znajdują się poza siecią, bez konieczności korzystania z VPN.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

 

AT&T Cybersecurity
Energy Logserver
Retarus
WG
Web Titan
Spam Titan
Webroot
MCB
MailStore
GFI Software
Datto
WithSecure

Przetestuj bezpłatnie

Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
dekoracja Bardzo wysoka skuteczność ochrony
dekoracja Zdalna instalacja i konfiguracja
dekoracja Zarządzanie z dowolnego miejsca
dekoracja
namename
companycompany
dropdowndropdown
emailemail
phonephone
accept
OK