Webroot Endpoint Protection | Systemy Antymalware’owe
Usługi MSP

Webroot Endpoint Protection | Systemy Antymalware’owe

  • Minimalny zakup: 1 licencja
  • Minimalny czas świadczenia usługi: 1 miesiąc
  • Implementacja: konsola zarządzająca w chmurze zlokalizowana na terenie EU, agent instalowany lokalnie na stacjach roboczych
     

O FIRMIE:
Webroot   
to  dostawca rozwiązań ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami. Będąc na rynku od 1997 roku, Webroot zapewnia zaawansowane rozwiązania chroniące zarówno  zasoby firmowe, jak i indywidualnych użytkowników   przed niebezpieczeństwami z Internetu i sieci wewnętrznej.
 

ROZWIĄZANIE:
Webroot Business Endpoint Protection
  jest pierwszym rozwiązaniem zabezpieczającym urządzenia końcowe nowej generacji, w pełni oparte na chmurze, które wykorzystuje moc uczenia maszynowego do ciągłego monitorowania, wykrywania i ochrony urządzeń końcowych. Dzięki takiemu innowacyjnemu podejściu jest pierwszym rozwiązaniem, które do powstrzymywania ataków w czasie rzeczywistym nie potrzebuje sygnatur ani definicji zagrożeń. Webroot Business Endpoint Protection oferuje szybszą i znacznie bardziej skuteczną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań antywirusowych dla użytkowników. Zapobiega infekcjom wirusów, instalacji złośliwego oprogramowania, trojanom, phishingowi, oprogramowaniu ransomware, programom szpiegującym, atakom opartym na przeglądarce, cryptojackingowi oraz oprogramowaniu próbującym wykraść dane poufne.
 

KORZYŚCI ROZWIĄZANIA

  • Innowacyjna technologia - w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań antywirusowych, które mają tylko jedną możliwość wykrycia i zatrzymania danego zagrożenia, ochrona Webroot działa na wielu etapach. Po pierwsze, próbuje zapobiec przedostawaniu się złośliwego oprogramowania do systemu i nawet w przypadku gdyby udało się je uruchomić (może się tak zdarzyć w przypadku zupełnie nowego, nigdy wcześniej nie widzianego złośliwego oprogramowania) ochrona Webroot będzie rejestrować działania pliku i w razie konieczności cofnąć wszelkie zmiany dokonane przez takie oprogramowanie.
  • Bezproblemowe wdrożenie - niewielki, ale potężny agent potrzebuje tylko 30 sekund na zainstalowanie i nie koliduje z istniejącym oprogramowaniem zabezpieczającym. Zarówno testy, jak i wdrożenia nie wymagają odinstalowania dotychczasowego oprogramowania, sam agent nie wpływa na wydajność pracy systemu.
  • Całkowicie zdalne zarządzanie urządzeniami końcowymi – z poziomu pojedynczej konsoli zarządzania administrator ma pełną widoczność i kontrolę nad dowolnym urządzeniem z zainstalowanym agentem oprogramowania. 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

AT&T Cybersecurity
Energy Logserver
Retarus
WG
Web Titan
Spam Titan
Webroot
MCB
MailStore
GFI Software
Datto
WithSecure

Przetestuj bezpłatnie

Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
dekoracja Bardzo wysoka skuteczność ochrony
dekoracja Zdalna instalacja i konfiguracja
dekoracja Zarządzanie z dowolnego miejsca
dekoracja
namename
companycompany
dropdowndropdown
emailemail
phonephone
accept
OK