Nasze usługi
dropdown
Nasze usługi (Dotknij, aby wybrać kategorię)

Nasze usługi

CEEcloud Services Distribution  umożliwia dostęp do kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa IT dla Ciebie i Twoich klientów.

CEEcloud Services Distribution  posiada w swojej ofercie efektywne i innowacyjne rozwiązania antywirusowe,  antyspamowe, usługi filtrowania sieci www., ochronę danych i urządzeń końcowych, które opierają się na rozwiązaniach zlokalizowanych w chmurze. 

Oferowane usługi dystrybuujemy wyłącznie w kanale partnerskim, dzięki czemu Partnerzy posiadający aktywną umowę współpracy z CEEcloud Services Distribution , w prosty i bezkosztowy sposób mogą rozszerzać swoją ofertę sprzedaży bez ponoszenia dodatkowych kosztów inwestycyjnych.

Poza rozwiązaniami chmurowymi zapewniamy szeroki wachlarz usług wsparcia, marketingu oraz nowoczesną platformę handlową, która pozwala skutecznie konkurować na niezwykle wymagającym rynku zabezpieczeń IT i urządzeń końcowych. 

Jeśli nie chcesz inwestować w infrastrukturę, oprogramowanie i/lub sprzęt, CEEcloud Services Distribution  zapewni Twojej firmie wygodną formę zabezpieczenia organizacji bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci dobrać odpowiednią usługę z naszej oferty oraz służą pomocą przy implementacji rozwiązania, zarówno w Twoim środowisku jak i u Twoich Klientów. 

Współpracując z CEEcloud Services Distribution  zapewniasz sobie i swoim klientom jeszcze lepszą ochronę, obsługę i gwarancję bezpieczeństwa infrastruktury IT oraz zespół cały czas pracujący nad jak najefektywniejszym i korzystnym wykorzystaniu i optymalizacji zasobów.

AT&T Cybersecurity
Energy Logserver
Retarus
WG
Web Titan
Spam Titan
Webroot
MCB
MailStore
GFI Software
Datto
WithSecure

Przetestuj bezpłatnie

Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
dekoracja Bardzo wysoka skuteczność ochrony
dekoracja Zdalna instalacja i konfiguracja
dekoracja Zarządzanie z dowolnego miejsca
dekoracja
namename
companycompany
dropdowndropdown
emailemail
phonephone
accept
OK