WithSecure | Ochrona podczas współpracy
Usługi MSP

WithSecure | Ochrona podczas współpracy

 • Minimalny zakup: 1 licencja
 • Minimalny czas świadczenia usługi: 1 miesiąc
 • Implementacja: środowisko chmurowe hostowane przez producenta
   

ROZWIĄZANIE:

WithSecure Cloud Protection for Microsoft Office 365 to oparte na chmurze rozwiązanie do wykrywania, ochrony i reagowania na zagrożenia bezpieczeństwa w Microsoft Office 365.

 • Ochrona plików i adresów URL - Za każdym razem, gdy użytkownik końcowy otrzyma lub utworzy element programu Microsoft Outlook, taki jak wiadomość e-mail, spotkanie, zadanie, kontakt lub notatka w jego skrzynce pocztowej, wszystkie załączniki i adresy URL są analizowane pod kątem szkodliwej zawartości, takiej jak złośliwe oprogramowanie, trojany, oprogramowanie ransomware lub phishing.
 • Wielowarstwowe bezpieczeństwo - WithSecure Cloud Protection for Microsoft Office 365 wykorzystuje rozwiązanie WithSecure Security Cloud, które łączy  program antywirusowy, analizę heurystyczną opartą na uczeniu maszynowym oraz bazę danych zawierającą informacje o zagrożeniach aktualizowaną w czasie rzeczywistym.  WithSecure Security Cloud znajduje natychmiast pojawiające się i niewidoczne warianty złośliwego oprogramowania, a także wykrywa szerszy zakres złośliwych funkcji, wzorców zachowań i trendów.
 • Zaawansowane wykrywanie zagrożeń - Uruchamia podejrzane pliki w izolowanym środowisku wirtualnym, które naśladuje normalny komputer. Proces sprawdza jego zachowanie pod kątem wszelkich szkodliwych działań. Następnie zwraca werdykt, czy plik jest czysty, czy szkodliwy. Czyste pliki mogą działać normalnie, podczas gdy szkodliwe pliki są blokowane.
 • Zaawansowana analityka bezpieczeństwa zapewnia pełny wgląd w analizowane treści i zapewnia szybkie i wydajne możliwości reagowania.
 • Bezproblemowa administracja - Administratorzy produktów mogą konfigurować ustawienia, alerty, powiadomienia użytkowników i działania zgodnie z polityką bezpieczeństwa ich firmy.
 • Bezproblemowa integracja - WithSecure Cloud Protection dla Microsoft Office 365 obsługuje integrację z chmury do chmury bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania lub wprowadzania zmian po stronie serwera lub klienta. Ochrona jest całkowicie niezależna od platformy i zdolna do wykrywania zagrożeń niezależnie od urządzenia lub aplikacji używanej przez użytkownika końcowego.
 • Raportowanie - możliwość generowania zaplanowanych raportów w celu zapewnienia całościowego przeglądu zabezpieczonego środowiska, które można udostępniać, aby pokazać wartość zapewnianą przez rozwiązanie w określonym przedziale czasu.

 

WithSecure Cloud Protection for Salesforce zapewnia więcej niż zwykłe oprogramowanie antywirusowe. Rozwiązanie bezproblemowo integruje się z Salesforce i nie wymaga oprogramowania pośredniczącego.

 • Ochrona plików - Rozwiązanie zapewnia zaawansowaną ochronę plików w Salesforce. Chroni je przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware, exploitami i innymi zagrożeniami. Automatycznie skanuje przesłane i pobrane pliki przy minimalnym wpływie na wydajność i wygodę użytkownika.
 • Ochrona adresów URL - Rozwiązanie analizuje i blokuje dostęp do złośliwych adresów URL, zanim będą one mogły zagrozić Twojej sieci. Analiza jest wykonywana z zerowym opóźnieniem i wymaga bardzo niewielu zasobów.
 • Kontrola zagrożeń - Wykorzystując informacje o zagrożeniach w czasie rzeczywistym, które są gromadzone z dziesiątek milionów czujników, możemy zidentyfikować pojawiające się i nowe zagrożenia w ciągu kilku minut od ich powstania, zapewniając wyjątkową ochronę przed stale ewoluującymi zagrożeniami.
 • Zaawansowany antywirus - Technologie wykorzystują analizę behawioralną i wiele warstw bezpieczeństwa do wykrywania exploitów i nieznanego złośliwego oprogramowania, które są wykorzystywane w atakach ukierunkowanych.
 • Po znalezieniu pliku wysokiego ryzyka jest on poddawany głębszej analizie za pomocą technologii Smart Cloud Sandboxing, która blokuje złośliwe oprogramowanie typu zero-day i zaawansowane zagrożenia bez niepotrzebnych opóźnień.
 • Dynamiczna analityka i raportowanie - Dynamiczne analizy i raportowanie zapewniają całościowy przegląd bezpieczeństwa zawartości Salesforce i dają możliwość śledzenia Twojej strategii bezpieczeństwa w działaniu. Bogate raportowanie, zaawansowane analizy bezpieczeństwa i pełne ścieżki audytu pomagają administratorom systemu reagować na zagrożenia oraz ataki pochodzące z nieznanych źródeł.
 • Alerty - Możesz zautomatyzować raporty dotyczące incydentów bezpieczeństwa za pomocą alertów e-mail wysyłanych do administratorów i działu bezpieczeństwa.
 • Szybka i łatwa instalacja - Instalacja z Salesforce AppExchange zajmuje tylko kilka minut. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania na urządzeniach użytkowników końcowych, wdrażać serwerów proxy ani wprowadzać żadnych zmian MX.
 • Aplikacja obsługuje zarówno Salesforce Classical, jak i Lightning Experience User Interface.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

AT&T Cybersecurity
Energy Logserver
Retarus
WG
Web Titan
Spam Titan
Webroot
MCB
MailStore
GFI Software
Datto
WithSecure

Przetestuj bezpłatnie

Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
dekoracja Bardzo wysoka skuteczność ochrony
dekoracja Zdalna instalacja i konfiguracja
dekoracja Zarządzanie z dowolnego miejsca
dekoracja
namename
companycompany
dropdowndropdown
emailemail
phonephone
accept
OK