TitanHQ | Filtry URL, blokowanie treści
Usługi MSP

TitanHQ | Filtry URL, blokowanie treści

  • Minimalny zakup: 25 użytkowników
  • Minimalny czas świadczenia usługi: 1 miesiąc
  • Implementacja: k  onsola zarządzająca zlokalizowana na terenie EU

 

O FIRMIE:
TitanHQ
  jest producentem rozwiązań do  ochrony serwerów pocztowych   oraz   bram sieciowych chroniących zasoby korporacyjne przed zagrożeniami z zewnątrz. Firma jest znana z oprogramowania antyspamowego i specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi związanych z bezpieczeństwem i ochroną poczty elektronicznej. 

 

ROZWIĄZANIE:
WebTitan    
 jest rozwiązaniem służącym do filtrowania treści przeglądanych stron WWW działającym w oparciu o technologię chmury. Pozwala na monitorowanie, kontrolowanie oraz ochronę firmy oraz użytkowników przed zagrożeniami w sieci.

WebTitan umożliwia tworzenie szczegółowych polityk dla użytkowników w celu kontrolowania dostępu do Internetu i blokowania złośliwego oprogramowania. Wszechstronne raportowanie pozwala na kontrolowanie dostępu do Internetu w czasie rzeczywistym, jak również wybór spośród dużej liczby predefiniowanych raportów użycia.

Działające w chmurze rozwiązanie porównuje zapytania DNS z predefiniowanymi politykami, a tym samym blokuje lub zezwala na dostęp do konkretnego adresu URL. Przekierowanie prostego zapytania DNS do serwerów WebTitan gwarantuje łatwą i szybką konfigurację, pełną skalowalność i eliminację opóźnień.

WebTitan pozwala na zabezpieczenie firm przed zagrożeniami, umożliwiając definiowanie, jakie treści będą dostępne dla pracowników. Zapewnia ochronę przed złośliwym oprogramowaniem oraz szkodliwymi atakami, jak również kontrolowanie przepustowości łącza. Podstawowa konfiguracja nie wymaga od klienta instalowania jakiegokolwiek oprogramowania, a rozwiązanie może być gotowe do pracy w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki temu wiele firm uznaje, że WebTitan jest idealnym rozwiązaniem w zakresie bezpieczeństwa.
 

DLA KOGO?

  • Firm, które chcą chronić użytkowników i sieć przed zagrożeniami pochodzącymi z niebezpiecznych stron.
  • Uczelni, które chcą ograniczyć dostęp studentów i pracowników do stron z nieodpowiednią zawartością.
  • Publicznych dostawców wifi, którzy chcą ograniczyć dostęp do niepożądanych treści w miejscach publicznych oraz kontrolować przepustowość.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

AT&T Cybersecurity
Energy Logserver
Retarus
WG
Web Titan
Spam Titan
Webroot
MCB
MailStore
GFI Software
Datto
WithSecure

Przetestuj bezpłatnie

Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
dekoracja Bardzo wysoka skuteczność ochrony
dekoracja Zdalna instalacja i konfiguracja
dekoracja Zarządzanie z dowolnego miejsca
dekoracja
namename
companycompany
dropdowndropdown
emailemail
phonephone
accept
OK